Kilka słów o mnie...

Dzień dobry, bardzo się cieszę, że tutaj trafiliście!

Mam na imię Magda i jestem fotografem. Fotografią zajmuję się już kilkanaście lat. Na początku zaczynałam pod okiem mistrza fotografii w jego firmie w Łukowie. Kiedy już uświadomiłam sobie, że posiadam wystarczającą wiedzę oraz zaopatrzyłam się w odpowiedni sprzęt to od 2018 roku postanowiłam zacząć fotografować na własny rachunek.

Pochodzę z Międzyrzeca Podlaskiego i głównie w tej okolicy działam, jednak w razie potrzeby mogę dojechać gdzie trzeba.

Najbardziej uwielbiam fotografię reportażową, staram się swoimi kadrami ująć najbardziej emocjonalne chwile, przepełnione uczuciem. Fotografując staram się pokazać to czego beze mnie nikt by nie zobaczył, toteż przy uwiecznianiu Waszego dnia staram się być niewidoczna. Ważne są dla mnie Wasze i bliskich Wam osób emocje. Stawiam przede wszystkim na naturalność i dużo uwagi poświęcam temu, aby kolory fotografii były naturalne i czyste.

Jestem również żoną i mamą 4 wspaniałych dzieci – to zakorzeniło we mnie chęć tworzenia również sesji brzuszkowych, rodzinnych oraz fotografowanie Chrztów Świętych i I Komunii Świętych czyli tych wydarzeń z których w domowym archiwum nie może zabraknąć fotografii. Ponadto z zawodu jestem pedagogiem i pracuję jako nauczyciel, doświadczenie to znacznie ułatwia mi kontakt z modelami i pozwala mi lepiej rozumieć ich oczekiwania.

Mój mąż od 2002 roku również zajmuje się wideofilmowaniem i fotografią, można nawet powiedzieć, że to on zaraził mnie tą tematyką i dużo nauczył. Teraz również często pracujemy razem lub siebie zastępujemy wzajemnie, gdy któreś z nas zachoruje. Wspólnie preferujemy ten sam styl, więc oglądając zdjęcia ciężko odróżnić kto je wykonywał.

Serdecznie zapraszam, do zapoznania się z przykładowymi pracami jakie wykonaliśmy, i jeżeli się Państwu spodobają to zapraszam do kontaktu.

TOP