Web
Analytics

 

Krótko o mnie...

Fotografią interesuję się już wiele lat. Fotograf to dla mnie nie zawód, niezależnie od tego, czy fotografuję śluby, wydarzenia społeczne i kulturalne, ważne uroczystości rodzinne, czy cokolwiek innego. Dla mnie to przede wszystkim pasja. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie w pełni angażując się w temat reportażu.

Zdjęcią wykonuję już od ponad 5 lat, najpierw ucząc się od fotografa z 30 letnim doświadczeniem, natępnie realizując reportaże po szyldem innej firmy, aż w końcu zdecydowałam się przedstawić Państwu swoją autorską ofertę.

 

Wkładając całe serce, doświadczenie i pasję w każde zlecenie jestem w stanie zaoferować Państwu wykonanie:

 

  • Reportażu ślubnego (od przygotowań w domu do późnych zabaw nocnych);
  • Sesji Ślubnej Plenerowej (we wspólnie uzgodnionym miejscu wykonując takie fotografie jakie podobają się Państwu Młodym);
  • Reportaże z Chrztu Św. (od przygotowań w domu, przez ceremonię w kościele, zdjęć rodzinnych na przyjęciu, a także sesję z dzieckiem w jego domu w innym dogodnym terminie);
  • Reportaże z I Komunii Św. (pod kościołem, podczas przyjęcia, plenery komunijne);
  • Zdjęcia podczas eventów i innych imprez firmowych;
  • Reportaże fotograficzne imprez kulturalno – społecznych;
  • Sesje zdjęciowe (narzeczeńskie, dziecięce, rodzinne)
  • Fotoksiążki z dowolnych wyżej wymienionych sesji wg. autorskiego projektu.


Pracuję w szczególności w rejonie mojego zamieszkania, tj. w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Łosic, Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego. Jednak realizacja zleceń w dalszych odległościach również nie stanowi dla mnie większego problemu.

 

Ponadto wraz ze swoim 18 - letnim doświadczeniem w wideofilmowaniu i wykonywaniu fotografii reportażowych oraz pomocną reką i dobrą radą wspiera mnie mój mąż, który również wykonuje fotografie podczas różnych uroczystości. Mam zatem asekurację drugiego fotografa w takich przypadkach jak np. się rozchoruję.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszymi przykładowymi fotografiami zamieszczonymi na mojej stronie internetowej. Nie jest to jeszcze jakieś wielkie portfolio gdyż na swój rachunek zaczęłam pracować dopiero od 2018 roku.
Jeżeli jednak moja oferta spodoba się Państwu na wszelkie pytania chętnie odpowiem w bezpośredniej rozmowie.

 

Napisz do mnie

Zamknij