Web
Analytics
WITAMY!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i przykładowymi pracami oraz aktualnymi ofertami promocyjnymi.

Na wszelkie pytania jesteśmy gotowi odpowiedzieć pod nr
tel.: + 48 728 859 101

 

Krótko o mnie...

Fotografią interesuję się już wiele lat. Fotograf to dla mnie nie zawód lecz pasja. Niezależnie od tego, czy fotografuję śluby, wydarzenia społeczne i kulturalne, ważne uroczystości rodzinne, czy cokolwiek innego wkładam w to całe serce. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie w pełni angażując się w temat reportażu. Nigdy nie traktuję zlecenia szablonowo.

 

Zdjęcia wykonuję już od ponad 5 lat, najpierw ucząc się od fotografa z 30 letnim doświadczeniem, następnie realizując reportaże po szyldem innej firmy, aż w końcu zdecydowałam się przedstawić Państwu swoją autorską ofertę.

 

Wkładając całe serce, doświadczenie i pasję w każde zlecenie jestem w stanie zaoferować Państwu wykonanie:

  • Reportażu ślubnego;
  • Sesji Ślubnej Plenerowej;
  • Reportaże z Chrztu Św.;
  • Reportaże z I Komunii Św.;
  • Zdjęcia podczas eventów, koncertów i innych imprez firmowych;
  • Reportaże fotograficzne imprez kulturalno – społecznych;
  • Sesje zdjęciowe (narzeczeńskie, dziecięce, rodzinne)
  • Fotoksiążki z dowolnych wyżej wymienionych sesji wg. autorskiego projektu (nie gotowych szablonów).

 

Pracuję w szczególności w rejonie mojego miejsca zamieszkania, tj. w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Łosic, Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego. Jednak realizacja zleceń w dalszych odległościach również nie stanowi dla mnie większego problemu.

 

Ponadto, ze swoim 18 - letnim doświadczeniem w wideofilmowaniu i wykonywaniu fotografii reportażowych pomocną reką i dobrą radą wspiera mnie mój mąż, który również wykonuje fotografie podczas różnych uroczystości. Mam zatem asekurację i zastępstwo drugiego fotografa w takich przypadkach jak np.: choroba lub gdy potrzba jest dwóch fotografów jednocześnie.

 

Zachęcam zatem Państwa do zapoznania się z naszymi przykładowymi fotografiami zamieszczonymi na mojej stronie internetowej. Nie jest to jeszcze jakieś wielkie portfolio gdyż na swój rachunek zaczęłam pracować dopiero od 2018 roku, ale również nie każdy klient wyraża zgodę na publikację swoich zdjęć.

 

Jeżeli nasza oferta spotka się Państwa uznaniem, na wszelkie pytania chętnie odpowiem w bezpośredniej rozmowie.

 

Napisz do mnie

Zamknij